Hizmetlerimiz
Şuan Buradasınız : Anasayfa / Hizmetlerimiz / Eğitim

Eğitim


Dijital yayıncılık Eğitim çözümleri

Dijital yayıncılık konusundaki teknoloji ve eğilimlerin gerisinde kalmamak, yeni iş ve iletişim kanalları hakkında güncel bilgi sahibi olmak ve ilham almak isteyen profesyoneller için Alternatif Medya deneyimli danışman kadrosu ile eğitim hizmeti sunuyor.

Pazarlama, kurumsal iletişim, satış, iş geliştirme, bilgi işlem profesyonelleri ve yöneticileri için sunduğu kurumsal eğitim programları ile Alternatif Medya, şirketlerin dijital yayıncılık projelerinden maksimum faydayı elde etmelerini garantiliyor.


Dijital dünyadaki eğilimleri doğru okuyamayan, işini yeni nesil dijital kanallar üzerinde geliştiremeyen ve dijital varlıklarını doğru yönetemeyen şirketlerin uzun vadede sürdürülebilir başarı sağlaması olanaksız. Alternatif Medya’nın deneyimli dijital yayın danışmanları tarafından verilen eğitimler, dijital teknolojilerin baş döndürücü hızı ve çeşitliliğine yetişemeyen iş profesyonellerine çare sunuyor. Birçok sektörden profesyoneller için yeni bir kavram olan kurumsal dijital yayıncılık şemsiyesi altında toplanan eğitimler, dijital tanıtım ve bilgilendirme (digital signage) sistemlerinden mobil yayıncılığa, İnternet televizyonculuğundan içerik yönetimine geniş bir yelpazeye yayılıyor. Alternatif Medya’nın kurumsal dijital yayıncılık alanında şirketleri rakiplerinden farklılaştıracak; pazarlama süreçlerine katma değer, satış süreçlerine ivme kazandıracak projeler geliştirme misyonunun bir parçası olan eğitimler, şirket ihtiyaçlarına özel olarak programlanabiliyor.

Yüzlerce başarılı kurumsal yayıncılık projelerine öncülük etmiş, bilişim teknolojileri ve yayıncılıkta 20, dijital yayıncılıkta 10 yıllık ortalama deneyime sahip dijital yayın danışmanlarının verdiği eğitimler, şirketlerin dijital iletişim yeteneklerini artıracak kritik bilgileri içeriyor. Dijital rekabette bir adım öne geçmeyi hedefleyen şirketler için kaldıraç görevi gören eğitimler; dijital yayıncılığa adım atmak isteyen şirketlerin bir yol haritası belirlemelerine, hali hazırda dijital yayın platformlarına sahip şirketlerin de performanslarını artırmalarına katkıda bulunuyor.

Eğitim başlıkları


Pazarlamada Dijital İnovasyon

Word of Secreen Marketing

Dijital İçerik Yönetiminin Altın Kuralları

Şirketler için İnternet Televizyonculuğu

Şirketler için Mobil Yayıncılık

Dijital Tanıtım ve Bilgilendirme (Digital Signage) Nasıl Yapılır? – Vizyoner Eğitim

Dijital Tanıtım ve Bilgilendirme (Digital Signage) Nasıl Yapılır? – Teknik Eğitim

Dijital Kütüphane Nasıl Kurulur, Nasıl Yönetilir?

10 Adımda Kurumsal TV Kanalı Nasıl Kurulur?

© Copyright 2015 - Alternatif Medya