DigiPlat

DigiTouch Dokunmatik Ekran Uygulamaları


Alternatif Medya DigiTouch Dokunmatik Ekran Uygulamaları

Karşınızda dijital tanıtım ve bilgilendirme (digital signage) sistemlerinin en interaktifi: DigiTouch!


Her gün yüzlerce misafir ağırlayan oteller, alışveriş merkezleri, mağazalar, havaalanları, terminaller, binlerce ziyaretçisi olan fuarlar, sağlık kompleksi haline gelmiş hastaneler, vatandaşa daha kaliteli hizmet sunma yarışındaki kamu kurumlarında artık aranan noktayı bulmak, alternatif ürünleri sorgulamak, merak edilen bilgiye ulaşmak çok daha kolay! DigiTouch Dokunmatik Ekran Uygulamaları, alıcısı nezdinde daha ulaşılabilir olmayı ve hizmet kalitesini artırmayı isteyen tüm kuruluşların hizmetinde…

Dijital tanıtım ve bilgilendirme (digital signage) sistemleri içinde etkileşimli (interaktif) iletişime en elverişli mecra olan dokunmatik ekranlar, mekanın yapısına ve ziyaretçilerin rotasına göre farklı ölçek ve amaçlarla yapılandırılabiliyor. Kiosk, panel, totem gibi dokunmatik ekranlara hayat veren, işlerlik kazandıran DigiTouch uygulama ailesi; görüntü, ses kalitesini ve kesintisiz, aksamasız yayın akışını güvence altına alıyor.

Kullanım alanı yalnızca hayal gücü ile sınırlı olan DigiTouch dokunmatik ekran uygulamaları, dijital katalog yayını, kurumsal eğitim, güncel duyuru paylaşımı, harita, program sunumu, anket gibi amaçlara hizmet edebiliyor. Alıcısının işini kolaylaştırırken, yüksek etkili görsellikle hafızasında yer edinilmesini sağlıyor. Özellikle mobilya, beyaz eşya, yapı malzemeleri gibi büyük hacimli ürünlerin fiziksel sergileme kısıtı karşısında önemli bir alternatif sunuyor. Mağazada yer veremediği ürünlerini dokunmatik ekran üzerinden sergileyen bir mobilya mağazasında, bu yolla satışların ilk bir yılda yüzde 35 arttığını tespit etmiş bulunuyoruz.

Web tabanlı yapısıyla zaman ve mekan bağımsız olmak üzere İnternet olan her yerden yönetilebilen, sanal sunucu üzerine kurularak ekstra donanım maliyeti gerektirmeyen DigiTouch, arka planda Word, Outlook, Facebook kullanan herkesin kullanabileceği kadar kolay bir yönetim paneli sunuyor.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya