DigiPlat Dijital Tanıtım ve Bilgilendirme Platformu


Alternatif Medya DigiPlat Dijital Tanıtım ve Bilgilendirme Platformu

Bir kanal hayal edin; tüm müşteri ve çalışanlarınıza yayın yapsın, 7/24 yalnızca sizi anlatsın, sizin isteğiniz her noktada olsun ve ilgiyi üzerine toplasın…

DigiPlat bunu hayal olmaktan çıkarıyor; her ölçekten şirket için erişilebilir imkanlar ve geri dönüşümünün kısa sürede alınabileceği yatırım maliyetleriyle hayata geçiriyor…


DigiPlat Dijital Tanıtım ve Bilgilendirme (Digital Signage) Platformu, okuma alışkanlığı ve basılı mecralara ilginin azaldığı günümüzün geçerli akçesi “görüntülü iletişim”i kurumsal çıkarlara en yüksek düzeyde hizmet edecek şekilde yorumluyor. Dünyada “digital signage” olarak adlandırılan, “dijital tanıtım ve bilgilendirme” olarak Türkçeleştirilen; şirketlerin kendi sahipliklerindeki alternatif medya ortamları üzerinden görsel zenginlikli yayın yapmaları, sağladığı pek çok avantaj ile yükselen bir trend. DigiPlat bu yükselen trendin bir parçası olmak, tüketiciye yönelik mesaj bombardımanı arasında farklılaşmak ve rekabette bir adım öne geçmek isteyen şirketlerin ihtiyaç duyduğu altyapıyı kuruyor.

Alternatif Medya ekibinin bilişim teknolojileri ve yayıncılıkta 20, dijital yayıncılıkta 10 yıllık deneyiminin bir ürünü olan DigiPlat, müşterilerin bekleme ve alışveriş yaptıkları tüm noktaların keyifli ve dinamik birer yaşam alanına dönüştürülmesini için gerekli teknoloji altyapısını sunuyor. Bunu en kolay, pratik yoldan yapmanıza ve kullanıcı dostu ekranlarıyla Word, Outlook, Facebook kullanmak kadar basit şekilde sürdürebilmenize imkan tanıyor. Web tabanlı teknolojisi sayesinde DigiPlat, zaman ve mekan bağımsız olmak üzere İnternet bağlantısı olan her yerden yönetilebiliyor ve ekstra sunucu (server) maliyeti getirmiyor. Küresel standartlardaki teknolojisi ile kesintisiz, aksamasız, görüntü ve ses kalitesi yüksek bir yayın akışı elde edilmesini güvence altına alan DigiPlat, marka ve model bağımsız olmak üzere televizyon, kiosk ya da dokunmatik tüm ekranlara uyumlu yapısıyla esnek ve çok kanallı çalışma olanağı sunuyor. Dileyen DigiPlat kullanıcıları aynı zamanda, Alternatif Medya bünyesinde bulunan, kurumsal dijital yayıncılık alanında Türkiye’nin ilk ve tek reji odasından da yararlanabiliyor. Böylelikle 7/24 ya da 6/8 uzaktan izleme ve müdahale hizmeti alabiliyorlar.

DigiPlat üzerinden ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir, kampanyalarınızı duyurabilir, alışverişe yönlendirebilir, müşterilerinizin ilgisini çekebilecek haberler, pratik öneriler, ilginç bilgiler vererek daha iyi zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Böylelikle markanızla olan fiziksel deneyimlerini herhangi bir alışveriş ya da herhangi bir iletişim deneyimi olmaktan çıkararak müşteri için keyifli bir deneyime ve mesajlarınızı aktarabileceğiniz bir fırsata dönüştürebilirsiniz. DigiPlat altyapısı üzerinden ayrıca iç müşterileriniz olan çalışanlarınıza yönelik duyurularınızı yapabilir, özel günlerini kutlayabilir, kurum kültürünü, birlikte çalışma anlayışını ve çalışan sadakatini pekiştirebilirsiniz.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya