DigiPlat
Şuan Buradasınız : Anasayfa / DigiPlat / DigiPlat Farklı Modülleri

DigiPlat’ı rakipsiz kılan modülleri


Alternatif Medya DigiPlat Dijital Tanıtım ve Bilgilendirme Platformu

Canlı Yayın Modülü:Herhangi bir noktada çekilen canlı yayını, dijital tanıtım ve bilgilendirme (digital signage) ekranlarınızın tümü ya da istediğiniz kadarı üzerinden gösterme olanağı sunar. Böylelikle etkinliklerinizin kapsama alanını, etkinlik alanının çok ötesine taşıyabilirsiniz.

Uyut-Uyandır Modülü:Ekranların kullanılmadıkları süre boyunca tek bir merkezden kapatılıp tekrar açılabilmesini mümkün kılar. Böylelikle hem kullanılmadığı zamanlarda ekranların kapanabilmesi ile enerji tasarrufu, hem de manuel olarak tek tek kapatmaya gerek bırakmaması ile zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

PPT Gösterim ModülüPower Point sunumu şeklinde hazırlanmış dosyalarınızı doğrudan ekrana yansıtabilmenize imkan verir. Sunumlarınızı ekrana taşımanın en pratik ve görsel açıdan en etkileyici yolunu inşa eder.

Dış Veri Al/Ver ModülüFarklı biçim, format ve kaynaklardaki verilerin otomatik dönüştürücü özelliği kullanılarak zahmetsizce sisteme aktarımını ve paylaşımını mümkün kılar. Xml dahil olmak üzere tüm veri kaynakları sisteme entegre edilebilir. BİST, Reuters, Matriks gibi kaynakların anlık haber akışları ekrana yansıtılabilir. Sistem için özel olarak hazırlanmış içerikler de aynı şekilde sistem dışına aktarılabilir, farklı sistemlerle paylaşılabilir.

Sosyal Medya ModülüAynı anda Facebook, Twitter ve Instagram’dan hashtag takibi, kötü içeriklerin ayıklanması (moderasyon) ve yayına izin veren Sosyal Medya Modülü, bu özelliği ile rakipsizdir. Sosyal medyada belli bir konuda ya da hakkınızda konuşulanları ekrana yansıtabilir, ‘Twitwall’lar inşa edebilir, bir etkinlik ya da mekandaki ziyaretçileri yarışma ya da kampanyalarınıza davet edebilirsiniz.

Led Ekran ModülüDüşük çözünürlüklü led ekranlar üzerinden yapılan yayınlarda bile görüntü kalitesinin en üst düzeyde olmasını güvence altına alır. Yayının farklı ekran tipleriyle sorunsuz şekilde uyumlandırılmasını sağlar.

Toplantı ModülüToplantı salonlarının içi ve dışında kullanılabilen bir toplantı bilgilendirme ekranı sunar. Salon dışında yönlendirme ekranı, salon içinde program ekranı olarak kullanım sağlanabilir. Böylelikle toplantının süresi, katılımcıları, gündemi gibi bilgiler ekran üzerinde görselleştirilerek aktarılabilir.
Daha Fazlası...

Harita (way finder) ModülüFuarlar, AVM’ler, havaalanları gibi ziyaretçilerin gideceği noktayı kolay bulması için yönlendirilmeye ihtiyaç duyduğu her noktada Harita Modülü ile dev ve kullanışlı ekranlar tasarlamak mümkündür. Harita Modülü’nün sunduğu teknolojik alt yapının yanı sıra Alternatif Medya’nın sunduğu harita çizim hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Veri Görselleştirme ModülüHerhangi bir kaynaktan veri çekilerek ekran üzerinde görselleştirilebilir, iş zekası raporları ve büyük veri analizleri kullanılarak yönetim kokpitleri tasarlanabilir… Satış, ziyaretçi, kampanya, maliyet, üretim raporları termometre, barometre, kilometre sayacı gibi görsellere yansıtılabilir…

Metro senkronMetronun (hızlı tren)durakta bulunmadığı sürece duvardaki ekrandan gösterim yapılmasına, metro geldiğinde inen ve binen insanların gözlerini almayacak şekilde ekranın kararmasına ve ardından tekrar gösterime geçilmesine dayalı, tam otomatize bir çözümdür. Metro duraklarındaki ekranların birer “akıllı ekran” olarak kullanımına zemin hazırlar.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya