Yerel yönetimlerdeki dijitalleşme hamlesinin bir adımı olan Digital Signage, daha hızlı, etkin ve konforlu hizmet yarışında çıtayı bir basamak daha yukarı taşıyor. Hizmet noktalarındaki bürokrasiyi ve kuyrukları azaltan, belediyecilik hizmetlerinin tanıtımı ve vatandaşla interaktif iletişim için etkin bir mecra sunan bu yeni nesil dijital platformlar, Alternatif Medya’nın Digital Signage platformu olan DigiPlat ve deneyimli ekibinin sağladığı hizmetler ile geleceğe yapılan bir yatırıma dönüşüyor.Yerel yönetimler ile vatandaşlar arasında etkin bir iletişim köprüsü inşa ettiğimiz platformumuz ile daha hızlı, şeffaf, ulaşılabilir hizmet sunma ve ‘vatandaş memnuniyeti’ni artırma hedeflerine hizmet ediyoruz.

Yerel yönetimler, dijital tanıtım platformundan nasıl yararlanabilir?

  • Çeşitli hizmet noktaları, yaya trafiğinin yüksek olduğu yerler, asansörler, evlendirme daireleri, kültür merkezleri, muhtarlıklar gibi alanlara dijital tanıtım ve bilgilendirme (digital signage) ekranları yerleştirerek iletişim için yeni kanallar oluşturabilirsiniz.
  • Bekleyenlerin bir yandan daha keyifli zaman geçirirken, bir yandan iletmek istediğiniz mesajları almasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle vatandaşla iletişimin hızını ve kalitesini artırabilirsiniz.
  • E-belediye hizmetlerinin yanı sıra şehir rehberi, etkinlik takvimi, duyurular, tanıtım videoları gibi gösterimlerle vatandaşın bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlayabilir; ‘dijital danışma noktaları’ inşa edebilirsiniz.Bakınız: Uygulamalar - Dokunmatik Ekran
  • Basit hareketlerle ekranları her an güncelleyebilir; tamamen sizin kontrolünüzde yayın yapan, sürekli sizi anlatan ve ilgiyi üzerine toplayan bir kanala sahip olabilirsiniz. Bu kanal, doğal olarak vatandaşlarınız nezdinde en aktif yerel haber kaynağı olmanızı da sağlayacaktır.Bakınız: DigiPlat - Keşfet
  • Yönetim kavramının yerini yönetişime bıraktığı günümüz belediyecilik anlayışını destekleyen interaktif uygulamalarla vatandaşa yönetimin bir parçası olma olanağı tanıyabilirsiniz.
Hayalini kurduğun televizyon kanalına sahip olmak için hemen sizi arayalım.