Dış mekan reklamcılığı ve yayıncılığı uzun yıllardır kullanılmakta olan bir mecradır. Ancak dijital yayıncılığın çıkması ile beraber DooH - Outdoor ( Dış mekan yayıncılığı ) da tamamen yeni bir mecra haline geldi. Dikkatlerin dağıldığı bir dünya da insanların dikkatini çekmek için dengeli bir dijital medya karışımı ve optimize edilmiş içeriğe sahip olmak, tüm farkı ortaya çıkartır.


DooH ekranları, tüketicilerin ve vatandaşların evlerinin dışında dinamik ve doğrusal anlık güncellemeler, dönen mesajlar, hareketli göz kamaştırıcı görseller ile farklı bir ortam oluşturmaktadır. Küresel tüketici araştırmalarına göre; “sokaktaki kelime”, açık havada dijital tabelaların tüketici harcamalarındaki büyümeyi körüklemektedir.  • Digital Signage DooH ile dev tabelaların düzenli olarak yazdırılması, dağıtılması ve güncellenmesi maliyeti ortadan kalkmaktadır. Mesajlar haftanın yada ayın belli günlerinde , belli saatlerde çıkacak şekilde ayarlanabilir. Bakınız: DigiPlat - Yayın Yönetim
  • Şehir merkezlerinde, meydanlarda , açık alanlarda, benzin istasyonlarında ve diğer yoğun trafik alanlarında belediye duyuruları, reklam verenlerin reklamları dikkat çeken bir şekilde yayınlanabilir. Bakınız: Hizmetlerimiz - İçerik Üretim

%100 yerli kendi geliştirdiğimiz DigiPlat Dijital Tanıtım ve Bilgilendirme ( Digital Signage ) Platformu, kreatif-üretken mesajlarınızı, müşteri mesajlarını izleyici kitlesine dinamik, etkileyici ve etkileşimli olarak tasarlamanıza ve kurmanıza yardımcı olur.


Digital Signage DooH-Outdoor dış mekan yayıncılığının en önemli avantajları:

  • Baskıdan ve sahadaki lojistik gecikmelerden kurtarır.
  • Kampanyalar anında yayınlanabilir.
  • Ekranların bulunduğu konumlara bağlı olarak özel bilgiler içerebilir.
  • Gelişmiş bir medya stratejisi uygulanabilir.
  • Görüntülenen içeriği zaman aralığına, hafta gününe, hava durumuna ve etkinliğe göre ayarlanabilir.
  • API-Servis bağlantıları ile gerçek zamanlı bilgileri tetiklenebilir veya canlı TV son dakika haberleri yayınlanabilir.
  • İzleyiciler LED ekranlarla etkileşime geçebilir.

DigiPlat platformu tüm yukarıda saydığımız avantajları kullanıcılarına sağlamaktadır.Bakınız: DigiPlat - KeşfetDigiPlat Saas ( Hizmet olarak yazılım) tabanlı platformu, web tabanlı ön yüzü ile her ortamdan çekici içerikler, deneyimler oluşturabilir ve yönetilebilir bir yazılım ve hizmet paketi sunar.

DigiPlat platformu, bulut özelliği ile mevcut çok ekranlı ağlar için en güçlü ve uygun maliyetli çözüm oluşturur ve en yeni markaların aradığı ilgi çekici dijital kampanyaların yürütülmesine imkan sağlar. DigiPlat Player’ı büyük billboard boyutlu ekranlar için optimize edilmiştir. Bakınız: DigiPlat - Player

Digiplat, outdoor yayıncılık yapmak isteyen kurum ve kuruşlar için karmaşıklık veya masraflar olmadan dijital açık hava kampanyaları oluşturmasını ve yönetmesini kolaylaştırmaktadır.

Hayalini kurduğun televizyon kanalına sahip olmak için hemen sizi arayalım.