Digital Signage ‘da ekran ve yayın tasarımlarınız kitlenize ulaşmada kritik öneme sahiptir. Özel tasarlanması gereken bu yayınlar gerek marka kimliğiniz gerekse de kitlenize doğru bir şekilde ulaşmanızda kolaylıklar sağlayacaktır.Kurumsal Televizyon Kanalı Kimlik Kataloğu

Kurumsal kimliğe uygun zemin üzerine hareketli alt bant, dinamik hava durumu, döviz kuru bilgileri, sosyal medya akışı, tema dönüşümlü haber bandı gibi çok sayıda içeriğin aynı anda iletilebileceği özel ekranlar tasarlanabiliyor.

Donanımsal olarak hazır olabilirsiniz, peki ya yayıncılık için hazırmıyız?

Dijital tanıtım ve bilgilendirme politikalarının, kurumsal TV yayın stratejisinin, konsept ve içeriklerin belirlenmesinde yol gösteriyoruz. Yaya trafiğinin olduğu noktalarda görüş açılarını, trafik yoğunluklarını, oturma düzenlerini göz önüne alarak bu tasarımları tamamlıyoruz.

  1. İçerik sorumlumuzun sizin tarafınızdaki ilgili kişi ( Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları / İç İletişim, Kurumsal İletişim gibi ) ile toplantı yapıp tarafınızdan istenecek içerikler ve içerik çeşitleri ile analiz ve tasarım toplantısı yapılır.
  2. İnteraktif Tasarım ekibimizdeki ilgili kişi sizden alınan brief doğrultusunda sizin kurumsal kimliğinize uygun olarak ekran tasarımı geliştirilir.
  3. Geliştirilen ekran tasarımlarını ve içerik tasarımlarını içerecek şekilde Digital Signage - Kurumsal TV Kimlik Kataloğuna sahip olursunuz.


Kurumsal TV Kanalı Kimlik Kataloğunda aşağıdakilere sahip olabilirsiniz.

  • Belirlenen ekran tipi, bulunduğu yere ve müşteri kurumsal kimliğe göre oluşturulan yayın/içerik tasarımları çıkartılır.
  • Bu stratejik tasarımlar, yayın içeriklerinin hazırlanması, yayın akışlarının çıkartılması ve yayına hazır hale getirilmesini kapsamaktadır. (Örn: Yemekhanede personele özel yayın yapılabilirken, lobby alanında bulunan ziyaretçilere göre içerik hazırlanması, kat aralarından geçerken dikey ekranda, dikey yayın formatına göre farklı, dokunmatik ekran uygulamasında farklı.)
  • Farklı lokasyonlardaki ekranların, izleyici davranışlarına göre özel içerik tasarımları çıkartılır. (örn: kat arasında daha az süre kalınır, lobby daha uzun süre beklenir.)
Hayalini kurduğun televizyon kanalına sahip olmak için hemen sizi arayalım.