Her gün yüzlerce misafir ağırlayan oteller, alışveriş merkezleri, mağazalar, havaalanları, terminaller, binlerce ziyaretçisi olan fuarlar, sağlık kompleksi haline gelmiş hastaneler, vatandaşa daha kaliteli hizmet sunma yarışındaki kamu kurumlarında artık aranan noktayı bulmak, alternatif ürünleri sorgulamak, merak edilen bilgiye ulaşmak çok daha kolay!Dijital tanıtım ve bilgilendirme (Digital Signage) platformu içinde etkileşimli (interaktif) iletişime en elverişli mecra olan dokunmatik ekranlar, mekanın yapısına ve ziyaretçilerin rotasına göre farklı ölçek ve amaçlarla yapılandırılabiliyor.


Kiosk, panel, totem gibi dokunmatik ekranlara hayat veren, işlerlik kazandıran dokunmatik ekran uygulamalarımız; görüntü, ses kalitesini ve kesintisiz, aksamasız yayın akışını güvence altına alıyor.

Kullanım alanı yalnızca hayal gücü ile sınırlı olan Dokunmatik Ekran Uygulamaları, dijital katalog yayını, kurumsal eğitim, güncel duyuru paylaşımı, harita, program sunumu, anket gibi amaçlara da hizmet edebiliyor.Mağazada yer veremediği ürünlerini dokunmatik ekran üzerinden sergileyen bir mobilya mağazasında, bu yolla satışların ilk bir yılda yüzde 35 arttığını tespit etmiş bulunuyoruz.Alıcısının işini kolaylaştırırken, yüksek etkili görsellikle hafızasında yer edinilmesini sağlıyor. Özellikle mobilya, beyaz eşya, yapı malzemeleri gibi büyük hacimli ürünlerin fiziksel sergileme kısıtı karşısında önemli bir alternatif sunuyor.

DigiPlat web tabanlı yapısıyla zaman ve mekan bağımsız olmak üzere İnternet olan her yerden yönetilebiliyor.Bakınız: DigiPlat - Keşfet

Hayalini kurduğun televizyon kanalına sahip olmak için hemen sizi arayalım.