Büyük bir AVM’yi bir tesisi, bina kompleksi veya fuar alanı içinde yol bulmak kolay bir iş değildir. Ayrıca bina için değişen noktalar yada yeni açılan mağazalar dolayısı le yol rotaları daima dinamiktir. Tadilat, bakım yada sahibi değişen yerler, dolayısı ile yeni ayarlama ve düzenlemeler yapılması gerekir.


Bir tesiste, yeni ziyaretçiler doğru yere nasıl gideceği veya sevdikleri, istedikleri yeri, mağazayı nasıl bulacaklarını bilmeye ihtiyaç duyarlar. Bu konuda da DigiPlat Platformu, rota ve haritaları kolayca düzenlemeyi ve ziyaretçileri doğru yere hızlı bir şekilde yönlendirmeye imkan tanır. Bakınız: DigiPlat - KeşfetDigiPlat Platformu ile;

  • Arama menüsü üzerinden kullanıcıların mağazaları, fırsatları, hizmetleri, ilgi noktalarını ve daha fazlasını bulmasına izin verir. Bina kompleksleri içindeki bina kat planları ve en yakın asansörler birbirlerine geçişler ile tanımlanabilir.
  • Kafeterya, dinlenme odaları, asansörler, toplantı salonları , otopark ve mescit gibi lokasyonlar yerleşim planında tanımlanabilir. Ziyaretçiler herhangi bir çalışanı meşgul etmeden bu yerlere ulaşabilir.
  • Kat planları veya haritalar üzerindeki nesneler, niteliklerine göre kategorilere ayrılabilir.
  • Kullanıcılar çevreyi bilmiyorlarsa hizmetleri ve ürünleri filtreleme ile kolayca bulabilirler.
  • Etkinliklerde kabinlerin, stantların, tuvaletlerin, seminer salonlarının, toplantı salonlarının yeri tanımlanabilir. Ziyaretçilerin hızlı bir şekilde standları bulmalarına ve zaman kazanmalarına imkan tanır.
  • DigiPlat, akıllı yönlendirmesi ile haritaya animasyonlu rotalar ekleyerek ziyaretçiyi dönüş yönüne çevirme ve hedefe en hızlı rotayı bulmak için dinamik algoritmalar kullanır.
  • Digiplat ayrıca harita bulma uygulamasını kullanan kişiler hakkında da detaylı raporlar verir ve bu şekilde uygulama daha iyi şekillendirilebilir.
  • DigiPlat Platformunun vermiş olduğu arıza ikaz ve kiosk/ekran yönetimi sayesinde tüm cihaz donanım bilgileri, arıza ve donma ikaz gibi bilgiler rahatlıkla görülebilir ve tüm kiosklar/ekranlar izlenebilir ve gerektiği durumlarda uzaktan arıza giderilebilir.Bakınız: DigiPlat - Uç Nokta Yönetim
  • DigiPlat Platformu SaaS yapısı ile mevcut bulut yapısını kullanarak sunucu ve bakım maliyeti gerektirmez.

Ayrıca Digiplat ın sahip olduğu web tabanlı içerik yönetim sistemi sayesinde bina içi duyurular, AVM içi mağaza bilgileri, reklamlar çok rahatlıkla harita uygulaması yanında verilebilir. Ekranların kullanılmadığı zamanlarda -ekran koruyucu modunda- bütün bu bilgiler yayın olarak verilebilir. Bu sayede yatırımın maliyeti kısa sürede çıkartılabilir. Bakınız: DigiPlat - Yayın Yönetim

Hayalini kurduğun televizyon kanalına sahip olmak için hemen sizi arayalım.