Alternatif Medya, kurumsal dijital yayıncılık alanında sekizinci yılına yeni kurumsal yönetim yaklaşımı ve kurumsal kimliğiyle giriyor. Bugüne kadar en büyük yatırımlarını teknoloji ve insan kaynağına yapan Alternatif Medya, artık yeni yönetim anlayışı ve görüntüsüyle de gelecek 10 yılın dönüşümlerine hazır.

Alternatif Medya, şirketler için rekabette bir adım öne geçmenin yolunun dinamik, esnek, değişimlere uyumlu ve yenilikçi bir yönetim anlayışına dayandığı gerçeğinden hareketle kurumsal yenilenme hamlesini başlattı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Alternatif Medya Genel Müdürü Serdar Kayaoğlu, “Önce dijitalleşen, şimdi de mobile taşınan iş modelleri, yepyeni bir dünya tanımlıyor. Dünya giderek beyaz cam üzerinde düzleşiyor. Beyaz cam, pazarlama dünyasına bugüne kadar hiç önermediği çeşitlilikte fırsat sunuyor. Müşterinin kalbine ve beynine ulaşan yepyeni yollar gösteriyor. İster beş, ister beş milyon müşterisi olsun, tüm şirketler müşterisine daha yakın olma ve kişiselleştirilmiş hizmet sunabilme yarışında. Şimdiye dek işleri doğru yapmak hedefti, bugün doğru işleri yapmak hedefleniyor. Bugünün pazarında hantallığa, eskiliğe, durağanlığa yer yok.” dedi.

Yenilenen kurumsal yönetim anlayışı ve bu doğrultuda değişen logo, kurumsal kimlik, ürün gamı ve iletişim politikaları ile geleceğe yatırım yaptıklarını kaydeden Kayaoğlu, “Tüm bunları yaparken amacımız müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek, kendimizle birlikte müşterilerimizi de geleceğe hazırlayabilmektir.” şeklinde konuştu.

 

Haberler

Tümünü Gör 
İnternet TV Yazılım tarafında canlı yayın ve medya arşiv sisteminde olması gerekenler:
İnternet TV, canlı yayın ve medya...

19.06.2017 - İnternet TV, Yazılım, canlı yayın, medya arşiv,

Bir İnternet TV, canlı yayın ve medya arşiv sistemlerinde olması gerekenler

Devamı

İNTERNET TELEVİZYOCULUĞU NEDİR? UYDU TELEVİZYONCULUĞUNDAN FARKI NELERDİR?
İnternet Televizyonculuğu Nedir?...

27.02.2017 - internet TV, TVe, TV Eveywhere, Social TV, Sosyal TV,

İNTERNET TELEVİZYOCULUĞU NEDİR? UYDU TELEVİZYONCULUĞUNDAN FARKI NELERDİR?

Devamı

YAYINCILIKTA HATASIZ EKRAN , EKRANLARIN KARARMAMASININ ÖNEMİ ve PROAKTİF / ÖNLEYİCİ BAKIMIN GEREKLİLİĞİ
Yayıncılıkta hatasız ekran,...

03.02.2017 - dijital yayıncılık, proaktif bakım, ekran kararması, önleyici bakım, kararmış ekran, yayın durması, Whitelist uygulaması, early warning

YAYINCILIKTA HATASIZ EKRAN , EKRANLARIN KARARMAMASININ ÖNEMİ ve PROAKTİF / ÖNLEYİCİ BAKIMIN...

Devamı

dgital signage videowall çözümümüz
DigiPlat Digital Sigange ile...

08.12.2016 - digital signage, videowall

Alternatif medya Digiplat Digital Signage yazılımında kendi Arge ve İnovasyon u katarak Videowall...

Devamı

© Copyright 2015 - Alternatif Medya