Hizmetlerimiz
Şuan Buradasınız : Anasayfa / Hizmetlerimiz / İçerik Üretimi

İçerik Üretimi


Kurumsal içerik yönetimi

Günlük içerik üretimi: Güncel olarak haber ajanslarından temin edilen Türkiye’den ve dünyadan haberler, sağlık, spor, kültür-sanat, yaşam, ekonomi, teknoloji haberlerini kapsıyor. Temelde sabah 9.00 – 10.00 saatleri arasında hazırlanan günlük güncel yayın akışı, gündeme göre değişen aralıklarla güncellenebiliyor. Ayda 1000’den fazla güncel haber üretilebiliyor. Ayrıca nöbetçi eczaneler, gazete haberleri, trafik yoğunluk haritası, döviz kurları gibi içerikler de sağlanabiliyor.

Kurumsal içerik üretimi: Şirketin ve markanın iletişim stratejisi ve söylemlerine paralel olarak hazırlanan pratik öneriler, faydalı bilgiler, püf noktaları, şirket ve marka haberlerini kapsıyor. Genellikle aylık olarak hazırlanan kurumsal haber paylaşımları, şirketlerin verdiği brief ve gösterdiği kaynaklardan (sosyal medya hesapları, İnternet sitesi, basın bültenleri, kampanya duyuları v.b.) çekilebildiği gibi, Alternatif Medya editörleri tarafından sıfırdan da üretilebiliyor.

Video prodüksiyon: Gündem haberleri ve kurumsal haberlerin görüntüler eşliğinde sunulabilmesi mümkün kılınıyor. Alternatif Medya, şirkete ve markaya özel haber videolarının senaryosundan çekimine, kurgusundan yayına hazırlanması ve yayınlanmasına uzanan sürecin her aşamasında deneyimli, yetkin kadrosu ve ileri teknolojik olanakları ile hizmet veriyor. Aynı zamanda canlı yayın da yapılabiliyor.

Grafik animasyon: Özel tasarımlı ekranlar üzerinden hareketli sunum imkanı veren grafik animasyon hizmeti ile tek ekrana birden fazla içerik sığdırılabiliyor. Kurumsal kimliğe uygun zemin üzerine hareketli alt bant, dinamik hava durumu, döviz kuru bilgileri, sosyal medya akışı, tema dönüşümlü haber bandı gibi çok sayıda içeriğin aynı anda iletilebileceği özel ekranlar tasarlanabiliyor.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya