Belge
Arşiv ve Yönetim

Dijitalleşen dünyada biriken belgeleri daha hızlı yönetebilmeniz ve eskiye dönüp bulabilmeniz için eşsiz bir özelliğe sahip olabilirsiniz.


partner 1 partner 6 partner 3 partner 5 partner 4 partner 2
BİZİMLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN YÜZLERCE MÜŞTERİMİZİN ARASINA SİZDE KATILIN

Keyword - Etiketler Oluştur

Anahtar kelimeler, etiketler ile tüm medya varlıklarınıza ulaşmayı basitleştirdik. Özellik ile medya varlıklarınız daha fazla bağlayıcı olur ve aramayı kolaylaştırır.

Arama / Filtreleme Özelliklerini Gör


Medya İlişkilendir

Daha hızlı erişim için aynı konuda olduğunu düşündüğünüz medyaları birbiriyle ilişkilendirmenizi sağlar. Bu sayede, aynı ürünün birden fazla çekimini, bir broşürü farklı dilde gruplayabilir veya bir reklam sözleşmesinin tamamlanmış filmini ilişkilendirebilirsiniz.

Medya Düzenleme Özelliklerini Gör


Kütüphanede veya Klasörde Benzerini Bul / Kopya Bul

Medya varlıklarınızı birden fazla mı yüklendiz, hiç sorun değil; herhangi bir medya “kopya bul” özelliği sayesinde aynı kütüphane veya klasör içerisinde mükerrer yüklenmişse karşınıza çıkartacaktır.

Organizasyon Özelliklerini Gör


Rapor ve İstatistik Dashboard

Raporlama özelliğini kullanıcı dostu ve modern bir arayüz ile geliştirdik. Günümüz iş zekası anlayışını özümseyerek, size özel dashboard’lar hazırladık.

Raporlama Özelliklerini Gör


Medya Havuzu ve Yönetimi

Tüm medya varlıkların tek bir yerde toplandığı bir havuz düşünün; medyalarınızı platformda aktif edebilir, her birini düzenleyebilir ve filtreleme ayrıcalıkları ile hızlı adımlar atabilirsiniz.

Medya Düzenleme Özelliklerini Gör

Tüm medyalarınızı kolayca arşivleyip, hızlıca yönetebildiğiniz bir platform için