Film
Arşiv ve Yönetim

Yaygınlaşan film izleme alışkanlıklarını düşünerek, günümüz internet dünyasına özel, güvenli bir film izleme platformuna sahip olabilirsiniz.


partner 1 partner 6 partner 3 partner 5 partner 4 partner 2
BİZİMLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN YÜZLERCE MÜŞTERİMİZİN ARASINA SİZDE KATILIN

HTML 5 Player

Günümüz video izleme alışkanlıklarını, ses-müzik dinleme kültürünü ve teknolojisini düşünerek, MediaPlat Player’ını HTML 5 alt yapısı ile geliştirdik.

Player Özelliklerini GörOtomatik Metadata Bul (IMDB vb.)

Medyaların hangi makine, hangi lensle, ne zaman,  hangi diyafram ve estantene hızıyla çekildiği gibi daha onlarca değeri bünyesinde barındıran özel bilgileri otomatik olarak çıkartıyoruz.

Metadata Özelliklerini Gör


Tek Medyaya Özel Alan Hazırla

Tek bir medyanıza özel bir bilgiyi girebileceğiniz alanı hızlıca oluşturabilirsiniz.

Metadata Özelliklerini Gör


Kişisel Koleksiyon / Favori Oluştur

Medya varlıklarınıza yalnızca kütüphanelerden veya klasörler üzerinden ulaşmanız gerekmez. Kendinize özel; kişiselleştirilmiş koleksiyonlar oluşturabilirsiniz ve hızlıca medyalara ulaşırsınız. Kullanıcılar, en yararlı parçalarını tek bir yerde rahatca bekletebilir ve yıldız derecelendirmesi ekleyebilir.

Organizasyon Özelliklerini Gör


Medya Havuzu ve Yönetimi

Tüm medya varlıkların tek bir yerde toplandığı bir havuz düşünün; medyalarınızı platformda aktif edebilir, her birini düzenleyebilir ve filtreleme ayrıcalıkları ile hızlı adımlar atabilirsiniz.

Medya Düzenleme Özelliklerini Gör


Yetkilendirme ve İzinler

Tüm medya varlıklarını, kütüphaneleri veya klasörleri erişilebilir konumda saklayın. Kullanıcı izinleriyle, kimin hangi kütüphanelere, klasörlere ve medyalara erişebileceğini düzenleyebilir veya kullanıcıları belirli gruplara ayırabilirsiniz.

Güvenlik Özelliklerini Gör


Rapor ve İstatistik Dashboard

Raporlama özelliğini kullanıcı dostu ve modern bir arayüz ile geliştirdik. Günümüz iş zekası anlayışını özümseyerek, size özel dashboard’lar hazırladık.

Raporlama Özelliklerini Gör

Tüm medyalarınızı kolayca arşivleyip, hızlıca yönetebildiğiniz bir platform için