Ses
Arşiv ve Yönetim

Müzik, sesler, kurumsal jingle, radyo spotları gibi tüm ses materyallerinizi boyut, tip vb. fark etmeksizin arşivleyip, yönetebilirsiniz.


partner 1 partner 6 partner 3 partner 5 partner 4 partner 2
BİZİMLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN YÜZLERCE MÜŞTERİMİZİN ARASINA SİZDE KATILIN

HTML 5 Player

Günümüz video izleme alışkanlıklarını, ses-müzik dinleme kültürünü ve teknolojisini düşünerek, MediaPlat Player’ını HTML 5 alt yapısı ile geliştirdik.

Player Özelliklerini GörKişisel Koleksiyon / Favori Oluştur

Medya varlıklarınıza yalnızca kütüphanelerden veya klasörler üzerinden ulaşmanız gerekmez. Kendinize özel; kişiselleştirilmiş koleksiyonlar oluşturabilirsiniz ve hızlıca medyalara ulaşırsınız. Kullanıcılar, en yararlı parçalarını tek bir yerde rahatca bekletebilir ve yıldız derecelendirmesi ekleyebilir.

Organizasyon Özelliklerini Gör


Medya Eşle

Yüzlerce medyanız; hepsinin aynı etiketi, açıklaması veya sabit metalarımı var. Tek bir medya meta bilgileri girerek, yüzlerce medyanızı eşleyebilir ve zaman kaybı yaşamassınız.

Medya Düzenleme Özelliklerini Gör


Medya İlişkilendir

Daha hızlı erişim için aynı konuda olduğunu düşündüğünüz medyaları birbiriyle ilişkilendirmenizi sağlar. Bu sayede, aynı ürünün birden fazla çekimini, bir broşürü farklı dilde gruplayabilir veya bir reklam sözleşmesinin tamamlanmış filmini ilişkilendirebilirsiniz.

Medya Düzenleme Özelliklerini Gör


Yetkilendirme ve İzinler

Tüm medya varlıklarını, kütüphaneleri veya klasörleri erişilebilir konumda saklayın. Kullanıcı izinleriyle, kimin hangi kütüphanelere, klasörlere ve medyalara erişebileceğini düzenleyebilir veya kullanıcıları belirli gruplara ayırabilirsiniz.

Güvenlik Özelliklerini Gör


Tüm medyalarınızı kolayca arşivleyip, hızlıca yönetebildiğiniz bir platform için