MediaPlat
Şuan Buradasınız : Anasayfa / MediaPlat / Mobil Uygulama

Mobil Uygulama


Dijital yayıncılıkta mobil uygulamalar

Bilgisayarın yerini akıllı telefon ve tabletlerin almaya başladığı, yalnızca Türkiye’de mobil İnternet kullanıcı sayısının 28 milyonu aştığı günümüzde, müşterilerinize mobil ortamdan da ulaşmak istemez misiniz?

Mobil mecrayı etkin bir iletişim kanalı olarak kullanmak isteyen şirketler için, dergiden kataloğa, müzikten videoya tüm kurumsal yayınları mobilleştiren çözümler sunuyoruz. Mobil yayıncılık uygulamaları ile artan mobil trafikte sağlam ve görünür bir yer edinmek artık lüks değil…


Dijital yayıncılığın lokomotif mecralarından mobil, kullanıcı deneyimlerini üst düzeyde destekleyen mobil yayıncılık uygulamaları ile yepyeni boyutlar kazanıyor. Günümüz tüketicisinin artan mobil cihaz kullanımını iletişim açısından fırsata çevirmeye yönelik mobil yayıncılık uygulamaları ile alışkanlık oluşturan mobil kanallara sahip olmak artık çok daha kolay. Uyku dışında hemen her an kullanıcısının karşısında olan mobil ekranlar üzerinden cazip içerikler sunarak çok sayıda kullanıcıya ulaşmak ve onların mobil kullanım alışkanları arasında yer edinmek mümkün…

Mobil yayıncılık uygulamaları alanında anahtar teslimi çözümler sunan Alternatif Medya, yalnızca dergi, katalog gibi çalışmaların değil, günümüzün en etkili iletişim aracı videoların da mobil mecraya taşınabilmesini sağlıyor. Yazılı anlatımlar için hazırlanan mobil uygulamalarla uygulama içi satın alıma yönlendirmeye, sosyal medya paylaşımına, satırın üzerini çizme ve not alma işlemlerine elverişli bir yapı sunuluyor. Video ağırlıklı mobil uygulamalarda ise, yüksek görüntü kalitesi, durdurup yeniden başlatabilme, farklı dil seçenekleri ve alt yazı ekleyebilme esnekliği sağlanıyor.

Dijital tanıtım ve bilgilendirme sistemleri üzerinden yapılan yayınların eş zamanlı olarak mobil uygulamaya yansıtılabilmesi de, Alternatif Medya’nın mobil yayıncılık uygulamaları ile gerçekleştirilebiliyor.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya