Hizmetlerimiz

Projelendirme ve Proje Yönetimi


Dijital yayıncılık Projelendirme ve Proje Yönetimi

Kurumsal dijital yayıncılık projelerinin başarısında doğru proje yönetimi kritik bir unsurdur. Alternatif Medya ihtiyaç analizi ile başlayıp canlı kullanıma geçişle tamamlanan kendine özgü proje yönetim metodolojisiyle kötü sürprizlere yer bırakmaz.

Alternatif Medya’nın dijital yayıncılık proje yönetimine yaklaşımı, klasik “teklif-onay-teslim” sürecinden oluşmaz; projenin bugünü ve geleceğiyle bir bütün olarak tasarlanmasına dayanır.


Alternatif Medya, her bir müşterisi için, gerçekten o şirkete, o markaya özgü ihtiyaçlar ve iş hedeflerine hizmet eden özgün projeler geliştirmeyi ilke ediniyor. Alternatif Medya kendine özgü Dijital Yayıncılık Proje Yönetimi metodolojisi ile pazardaki rakiplerinden farklılaşıyor. Böylelikle şirketlerin dijital yayıncılık ile iletişim, satış ve marka bilinirliği ile ilgili hedeflerini tam olarak tutturmalarını, doğru süreçler ve sürdürülebilir dijital yayın kanalları inşa etmelerini sağlıyor. Alternatif Medya’nın Dijital Yayıncılık Proje Yönetimi metodolojisi, projelere artı değer katıyor.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya