MediaPlat

Seç-İzle Video Portalları


Dijital yayıncılık seç izle uygulamaları

Markanızı öne çıkarmak, tüketicinize mesaj vermek ya da bir konuyla birlikte anılmak istediğinizde, kullanabileceğiniz en etkili yöntemlerden biri “seç-izle” mantığına dayanan bir video portalı olacaktır. Video portalları ayrıca eğitim ve kurum içi iletişim amaçlarıyla da kullanmak mümkün ve etkilidir.

Hedef kitleniz için cazip ve ilgi çekici bir içerikle yayına alacağınız video portalı, kısa sürede büyük kabul görebilir. İzleyici istediği anda ihtiyaç duyduğu ve talep ettiği içeriğe ulaşabilme imkanına sahip olurken, yayıncı da mesajlarını bu yolla açık ya da gizli şekilde iletme fırsatı bulur. Bir konudaki uzmanlığınızı aktaracağınız, öneriler, pratik bilgiler vereceğiniz video portalıyla hedef kitleniz nezdinde ilham ve bilgi kaynağı olabilirsiniz…

Video portallar, bir ürünün / markanın tanıtımı için kullanılan durağan alanlar olabileceği gibi, bunun çok daha ötesinde bir yaşam şekli sunan, o yaşam şeklini markayla ilişkilendiren ve tek bir markaya ilgi duyan sınırlı kitleden ziyade Dijital Yayın Teknolojileri üzeri iş hacmini de kendine çekebilen mecralar olarak konumlanabilir.

Video portalların başarısı öncelikle doğru bir iş ortağıyla adım atılmış başarılı bir projeye ve elbette kullanılan teknolojiye bağlıdır. Alternatif Medya sunduğu video portal alt yapısıyla takılma, duraksama olmayan sürekli kesintisiz bir yayını, ileri ses ve görüntü kalitesini güvence altına alırken, gerektiğinde 6/8 ya da 7/24 teknik destek hizmetiyle müşterilerinin yanında olmayı sürdürüyor.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya