Hizmetlerimiz

İnternet Canlı Yayını


Alternatif Medya İnternet Canlı Yayını

Önemli etkinlikler, özel sunum ve konuşmaların canlı yayınla aktarılmasını sağlayan İnternet Canlı Yayını hizmeti, İnternet üzerinden yayını düşük maliyetli şekilde verilen yayının, bilgisayar, kurumsal TV, şirket/mağaza içi ekranlar ya da mobil cihazlardan izlenebilmesini sağlıyor.

İstenen sayıda noktadan üyelere özel ya da herkese açık yayın yapmaya imkan tanıyan LivePlat altyapısı kullanılarak gerçekleştirilen canlı yayınlar, A’dan Z’ye prodüksiyon hizmetiyle destekleniyor.


Etkinlikleri yalnızca etkinlik mekanında bulunanların değil, istenen sayıda kişinin aynı anda izleyebilmesini mümkün kılan İnternet Canlı Yayını ile dijital yayınlarınıza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Özel günler, önemli konuşma ve sunumlar, defileler, açılışlar, konferanslar, eğitimler için prestijli ve kullanışlı bir yöntem olan İnternet Canlı Yayını, etkinliklerin kapsama alanını dünyanın bir ucuna kadar genişletebiliyor.

Bugün ulaşılan en yüksek yayın kalitesi olan “full HD” yayın imkanına sahip LivePlat altyapısı, Alternatif Medya ekibinin prodükisyon hizmetleriyle desteklenerek kusursuz bir canlı yayın temin edilebiliyor. En ufak bir hatanın bile geri dönüşünün mümkün olmadığı canlı yayın sürecinin baştan sona aksamasız, hatasız, arızasız, kesintisiz sürmesini LivePlat ile güvence altına alan Alternatif Medya, ihtiyaç duyulan tüm ekip ve ekipmanlarla anahtar teslimi çözüm sunuyor…

© Copyright 2015 - Alternatif Medya