Kurumsal Dijital Yayıncılık Danışmanlığı


Alternatif Medya Kurumsal Dijital Yayıncılık Danışmanlığı

Alternatif Medya, içinde bulunduğumuz dijital pazarlama çağının en önemli rekabet aracı olan kurumsal dijital yayıncılık alanında teknoloji çözümlerinin yanı sıra danışmanlık, proje yönetimi, içerik yönetimi, teknik destek ve eğitim hizmetleri de sunuyor.

Çünkü kurumsal dijital yayıncılık projelerine yön verecek danışmanlık vizyonu, en az kullanılan teknolojinin gücü ve işlevselliği kadar kritik öneme sahiptir!


Alternatif Medya’yı Alternatif Medya yapan ve pazarda farklılaştıran en önemli unsur deneyimli ve kreatif düşünce gücü gelişmiş insan kaynağıdır. Bilişim teknolojileri ve yayıncılıkta 20, dijital yayıncılıkta 10 yıllık ortalama deneyime sahip Alternatif Medya ekibinin büyük çoğunluğunu dijital yayın danışmanları oluşturuyor. Danışmanlarımızın pazarlama ve teknoloji alanındaki yatay uzmanlıklarının yanında; belediyecilik, sağlık, eğitim, perakende, fuarcılık gibi dikey sektörlere özel uzmanlıkları da bulunuyor.

Kurumsal dijital yayıncılığa nereden ve nasıl başlayacağınızı kestiremiyor musunuz? Dijital pazarlama için alternatif kanallar mı arıyorsunuz? Mevcut sisteminizi iyileştirmeye mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Yazılım sisteminiz ya da içerik sağlayıcınız artık ihtiyaçlarınızı karşılayamıyor mu? Tüketicinin kalbinde ve aklında yer edinebileceğiniz yeni bir dijital iletişim kanalı mı inşa etmek istiyorsunuz? Bir bilene sormaya ihtiyacı duyduğunuzda biz buradayız.

Görsel cazibesi, monolog yerine diyalog imkanı sunması, kullanıcı etkileşimini artırması, düşük maliyeti, hızlı ve etkili iletişim avantajları ile bugünün pazarlama anlayışının yıldızı parlayan aracı kurumsal dijital yayıncılık, markalar ve şirketlerin geleceğine yapılan önemli bir yatırımdır. Ve ancak işi bilen ellerde hakkını bulur.

Alternatif Medya, üretici ve marka bağımsız olmak üzere mevcut altyapı, iş yapış biçimi ve bütçe unsurlarını göz önünde tutarak ideal kurumsal dijital yayın projelerini geliştirir. Dijital tanıtım ve bilgilendirme politikalarının, kurumsal TV yayın stratejisinin, konsept ve içeriklerin belirlenmesinde yol gösterir. Yaya trafiğinin olduğu noktalarda görüş açılarını, trafik yoğunluklarını, oturma düzenlerini göz önüne alarak ekran yerleştirilecek ideal noktaları, marka bağımsız olmak üzere ekran tip ve ölçülerini önerir. Danışmanlık hizmetlerinden ayrıca İnternet, veri ve görüntü ağının kurulması aşamasında da yararlanabilirsiniz.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya