Başarı Öyküleri
Şuan Buradasınız : Anasayfa / Başarı Öyküleri
Aksa Akrilik, öncüsü olduğumuz "Kurumsal TV Kanalı" Yayıncılığında Bizi Tercih Etti.

Aksa Akrilik, öncüsü olduğumuz "Kurumsal TV Kanalı" Yayıncılığında Bizi Tercih Etti.

Aksa, Akkök, Digital Signage, DigiPlat, Kurumsal TV Kanalı, TV, Yayın

Aksa Akrilik özellikle Mavi yakalı olan personeli için iç iletişim ortamında kullanmak üzere Kurumsal TV Kanalı yayıncılığını seçti.

Devamı
EMLAK KONUT GYO KAPALI DEVRE TV KANALI

Emlak Konut GYO Kapalı Devre TV Kanalı

EMLAK KONUT, TV KANALI, DİGİTAL SİGNAGE

Emlak Konut GYO kendi TV kanalını kurup Genel Merkez ve Projelerin olduğu şantiye binalarında kapalı devre kurumsal TV yayınlarına başlamıştır

Devamı
HAVAŞ Kurum İçi İletişiminde Digital Signage Teknolojisine geçti

HAVAŞ Kurum İçi İletişiminde Digital Signage Teknolojisine geçti

havaş, digital signage digiplat intranet

HAVAŞ Kurum İçi İletişiminde Alternatif Medya nın Digiplat Digital Signage yapısını kullanıyor

Devamı
TGS(Turkish Ground Services) toplantı odaları "Digiplat - Toplantı Yönetim" sistemi ile zenginleşti

TGS(Turkish Ground Services) toplantı odaları "Digiplat - Toplantı Yönetim" sistemi ile zenginleşti

toplantı yönetimi signage

Dijital yayıncılık alanında yatırımlarına hız kesmeden devam eden TGS( Turkish Ground Service), Alternatif Medya’nın geliştirmiş olduğu “DigiPlat - Toplantı Yönetim Sistemi”ni İstanbul Yeşilköy merkez ofisinde bulunan toplantı odalarında kullanmaya başladı.

Devamı
Suryapı iHome ile gayrimenkule yeni bir soluk kazandırıyor

Suryapı iHome ile gayrimenkule yeni bir soluk kazandırıyor

Suryapı iHome

Geçmişten aldığı güç ile geleceğe yürüyen Suryapı, topluma kalıcı eserler bırakmak adına yeni bir uygarlık imar ediyor. Kurulduğu günden bugüne 3.5 milyon metrekareyi aşan projelere imza atan Suryapı, müşteri memnuniyeti ve iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiren; müşterileri ile olan iletişimine verdiği önemi, teknoloji ile birleştirerek, Alternatif Medya’nın geliştirdiği “Digitouch” ile Suryapı iHome uygulaması gayrimenkule yeni bir soluk kazandırıyor. Suryapı iHome ile 10.000 TL indirim Havaalanları, avmler gibi kalabalığın yoğun olduğu yerlere konumlandırılan kiosklar ile kullanıcılarına Suryapı projeleri hakkında bilgilendirmeyi hedefleyen ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre projeleri arama imkanı sunan Suryapı iHome, İngilizce dil seçeneği ile daha geniş kitleler ile iletişim sağlıyor. Ayrıca Suryapı iHome’a kayıt olan herkese tüm projelerde geçerli 10.000 TL’lik indirim sağlanıyor.

Devamı
‘Bayrampaşa Devlet Hastanesi Tv’ yayında!

‘Bayrampaşa Devlet Hastanesi Tv’ yayında!

hastahane digital signage kisok yayın

Bayrampaşa Devlet Hastanesi'ne ilave yatırım yapılmadan Alternatif Medya’nın danışmanlığı ile mevcut uydu dağıtım kanalı kullanılarak, kendilerine ait TV kanalına sahip oldular.

Devamı
D-Marin, marinalarının kullanımını ve bilgilendirmesini Alternatif Medya’nın interaktif uygulaması  ile ekranlara sığdırdı.

D-Marin, marinalarının kullanımını ve bilgilendirmesini Alternatif Medya’nın interaktif uygulaması ile ekranlara sığdırdı.

D-Marin Dokunmatik Uygulama

Marinaların tasarımı ve faaliyetlerinde bir standart oluşturmak üzere kurulan D-Marin bir Doğuş Grup Şirketi olarak grup faaliyetlerine D-Marin Turgutreis ile 2003 yılında başlamıştır. 2009 yılında D-Marin Didim ve 2010 yılında da D-Marin Göcek ile Türkiye'deki marina ağını genişletmiştir.

Devamı
2 Günde 24 Mağaza Açılışı Ekrana Taşındı

2 günde 24 mağaza açılışı ekrana taşındı.

dijital yayın mağaza tv kütahya seramik signage

Alternatif Medya’nın sunduğu dijital tanıtım ve bilgilendirme platformu DigiPlat ile Türkiye’nin dört bir yanındaki mağazalarında görsel iletişimini güçlendiren Kütahya Seramik, aynı anda onlarca şehirdeki çalışan ve müşterilerinin mağaza açılış heyecanına ortak olmasını sağladı. Bazı şubelerdeki kutlama etkinlikleri, mağazalardaki dokunmatik ve led ekranların yanı sıra sosyal medyadan, İnternet sitesinden ve mobil uygulamadan da canlı olarak yayınlandı.

Devamı
Kütahya Seramik Alternatif Medya ile dijital katalog uygulamasını dokunmatik ekranlarda devreye aldı

Binlerce Ürüne Aynı Anda ‘Dokunuyorlar’

dijital katalog, dokunmatik, kütahya seramik, touchscreen,

Binlerce renk, desen ve ölçü seçeneğine sahip ürün gamını bayi ve müşterilerine daha kolay, hızlı ve etkili biçimde sunmayı hedefleyen Kütahya Seramik, Alternatif Medya’nın DigiPlat Dijital Tanıtım ve Bilgilendirme Platformu’nun sunduğu “dijital katalog” ile hedefini 12’den vurdu. Türkiye’nin dört bir yanındaki 100 kadar Kütahya Seramik bayisinde dokunmatik ekranlar üzerinden kullanıma alınan proje, yine Alternatif Medya’nın sunduğu “uzaktan izleme – reji” hizmetiyle katma değer kazandı.

Devamı
İstanbul Fuar Merkezi İFM, Fuarcılıktaki İddiasını Dijital Tanıtım ve yayın Sistemleri ile Güçlendirdi

İFM, Fuarcılıktaki İddiasını Dijital Tanıtım Sistemleri ile Güçlendirdi

İFM, İStanbul Fuar Merkezi, Dijital Fuarcılık, Fuar Yayıncılığı,

Alternatif Medya’nın danışmanlığında şekillenen İstanbul Fuar Merkezi (İFM) Dijital Tanıtım ve Bilgilendirme Projesi, her yıl on binlerce katılımcı ile yüz binlerce ziyaretçinin buluştuğu fuarların etkinliği ve verimliliğini artırma adına önemli bir kaldıraç görevi üstlendi.

Devamı
Hacettepe, Dijital Kütüphanecilikte Artık En Tepede

Hacettepe, Dijital Kütüphanecilikte Artık En Tepede

hacettepe üniversitesi kütüphanesi, dvd arşiv, video arşiv, medya arşiv, cd arşiv

Bünyesinde 13 fakülte, 13 enstitü, 2 yüksekokul, 1 konservatuvar, 6 meslek yüksekokulu, 41araştırma ve uygulama merkezi bulunan Hacettepe Üniversitesi, sahip olduğu binlerce görsel ve işitsel bilgi kaynağından öğrencilerinin daha etkin biçimde yararlanmalarını sağlamak üzere Alternatif Medya ile iş birliğine gitti.

Devamı
Türkiye Hastanesi’nde Bilgiye Erişim Hızı DigiPlat ile Arttı

Türkiye Hastanesi’nde Bilgiye Erişim Hızı DigiPlat ile Arttı

Türkiye hastanesi, dijital yayıncılık, kurumsal tv, kapalı devre tv

Şişli’de 17 bin metrekare alana kurulu, 60 yatak kapasiteli, 6 ameliyathanesi, modern donanımlı laboratuvar ve tanı üniteleri bulunan Türkiye Hastanesi, hastalarını daha etkin bir şekilde bilgilendirebileceği dijital bilgilendirme altyapısını Alternatif Medya danışmanlığında kurdu.

Devamı

© Copyright 2015 - Alternatif Medya