MediaPlat Nedir ?

MediaPlat, fotoğraf, video, resim, ses, belge gibi medya dosyalarının arşivlenmesi, depolanması, paylaşılması ve yönetimi süreçlerini kapsayan gelişmiş bir platform çözümüdür.

Video, resim, fotoğraf, ses, müzik başta olmak üzere medya ile ilgili her türlü belge ve varlığın yönetilmesini hedefler.

Her türlü görsel, ürün özelliği, basın kiti, reklam kampanyaları gibi verilerin saklanabileceği ortamı sağlar.

Medyalara herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda ve herhangi bir araç ile ulaşılabilmesine yardımcı olur.

Medya materyallerinize olan ulaşım ve yönetim süreçlerini kısaltır.

Platformu Keşfet

MediaPlat Nedir Medya Arşiv Yönetim

MediaPlat'ın Eşsiz Bazı Özellikleri


Şirketinizin veya markanızın önemli dijital dosyalarını, reklam öğesi varlıklarını kısaca tüm medya varlıklarını organize etmenizi, depolamanızı ve kolayca aramanızı sağlayan %100 web tabanlı tabanlı bir platform ile verimli bir şekilde yönetin.

Medya Arşiv Yönetimi Nedir ?

“ Medya Arşiv ve Yönetim Sistemi ” yada diğer adı ile “ Medya Varlıkları Yönetim Sistemi “ fotoğraf, video, resim, ses, müzik ve pdf gibi benzer, görsel-işitsel materyallerin arşivlemesini ve yönetilmesini sağlayan sistemlere verilen genel addır.

“ Medya Arşiv ve Yönetim Sistemleri “ Dropbox, Onedrive, Google Drive gibi online depolama ve yedekleme hizmeti sunan sitelere nazaran daha kapsamlı ve yönetilebilir çözümler sunar. Ayrıca kurum ve kuruluşlardaki marka yönetiminin vazgeçilmez bir parçası olup, pazarlama varlıklarının gösterimi ve paylaşımını kolaylaştırır.

Medya varlıklarının depolaması, paylaşım boyutları veya karmaşıklığı arttığı zaman “ Medya Arşiv ve Yönetim Sistemleri “ gerekli olmaktadır. Uygulandıktan sonra, içerik ve markalaşma iş akışlarını optimize eder. Kopya ve çift kayıtlardan ekibi kurtarır.

MediaPlat Medya Arşiv Yönetim Nedir

Video kaydetme, ders kayıt ve yayınlama veya canlı yayınlar
yapabilmenizi sağlayan Video Platformu kullanabilirsiniz.

MediaPlat & Medya Arşiv Yönetimi Avantajları

Günümüze kadar daha çok medya varlıkları saklamaya yönelik bir depo olarak kullanılmakta olan “ Medya Arşiv ve Yönetim Sistemleri ”nin avantajlarını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.

Tüm medya materyallerinin yeri bellidir.

Değerli ve telifli tüm medyaları, merkezi konumda güvenli ortamlarda kopya koruma özelliği ile saklar.

Dosyaların geçmişi, versiyon kontrolü sağlanır.

Medya dosyalarının telif bilgileri, şirkete aitliği, kimin tarafından çekildiği gibi tüm fikri mülkiyet hakları kayıt altında tutulur.

Platformu Keşfet

MediaPlat Arşiv Yönetim Platform Avantajları
Tüm medyalarınızı kolayca arşivleyip, hızlıca yönetebildiğiniz bir platform için