Öğrencilerin bilgi alma deneyimine yepyeni boyutlar kazandıran Digital Signage projelerimiz ile üniversiteler, kolejler ve tüm eğitim kurumlarında bilgi artık çok daha fazla noktada, çok daha çeşitli kanallardan yayılıyor… Eğitimde hedeflenen ‘fark’ı oluşturmanın en etkin yollarından birini sunan Digital Signage ile sınıflar sınırlarını aşıyor; kampus bahçeleri, koridorları, kantinleri de artık eğitimin sürdüğü ortamlara dönüşüyor…Eğitim kurumları, dijital tanıtım platformundan nasıl yararlanabilir?

  • Kampus bahçeleri, sınıflar, salonlar, kantinler, koridorlar, asansörler gibi alanlara dijital tanıtım ve bilgilendirme (digital signage) ekranları yerleştirerek iletişim için yeni kanallar oluşturabilirsiniz.
  • Öğrencilerin sınıf içinde eğitimlerini görsel zenginlikli sunumlarla almalarını, sınıf dışında da bir yandan daha keyifli zaman geçirirken, bir yandan eğitim almaya devam etmelerini sağlayabilirsiniz. Böylelikle öğrencilerle iletişimin sürekliliği ve kalitesini artırırken, kampus içindeki tüm alanları birer iletişim noktasına dönüştürebilirsiniz.
  • Eğitim notlarının yanı sıra etkinlik takvimi, duyurular, tanıtım videoları gibi gösterimlerle öğrencilerin bilgiye daha kolay ulaşmasını sağlayabilir; ‘dijital danışma noktaları’ inşa edebilirsiniz.


  • Basit hareketlerle ekranları her an güncelleyebilir; tamamen sizin kontrolünüzde yayın yapan, sürekli sizin istediklerinizi anlatan ve ilgiyi üzerine toplayan bir kanala sahip olabilirsiniz. Bu kanal, doğal olarak öğrencileriniz nezdinde en aktif niş haber kaynağı olmanızı da sağlayacaktır.Bakınız: DigiPlat - Keşfet
  • Dokunmatik ekranlarla interaktif iletişime olanak tanıyabilir; öğrencilerin yanı sıra akademik kadronun da istediği an istediği bilgiye rahatça ulaşmasını ve uygulamalar aracılığıyla kayıttan ankete çeşitli işlemleri gerçekleştirebilmesini sağlayabilirsiniz.Bakınız: Uygulamalar - Dokunmatik Ekran
  • Öğrencilerin gezi, şenlik, seçmeli ders gibi yönetim kararlarına katılımını sağlamak ya da memnuniyetlerini ölçümlemek için anketler düzenleyebilir; öğrenci ve kulüp temsilcisi seçimlerinde ‘dijital oy kullanma’ imkanı tanıyabilirsiniz.
  • Güncel haberler, hava durumu, müzik gibi yayınlarla, sosyal medyada hakkınızda konuşulanları ekrana taşıyarak kampusu keyifli bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz.
  • Kampus içi yön bulmayı kolaylaştıran dijital haritalar sunabilirsiniz.Bakınız: Uygulamalar - Harita Yön bulma
Hayalini kurduğun televizyon kanalına sahip olmak için hemen sizi arayalım.