Hizmetlerimiz
Şuan Buradasınız : Anasayfa / Hizmetlerimiz / İçerik Yönetimi

İçerik Yönetimi


Dijital yayıncılık ve Digital Signage da İçerik Yönetimi

Dijital yayıncılığın öznesi içeriktir. Müşteriyi ekrana baktıran, algıyı pekiştiren, satın almaya yönlendiren, heyecanlandıran, bilgilendiren, merak ettiren, takip ettiren, güldüren, eğlendiren şey içeriktir; içerik her şeydir.

Müşteriye faydalı bilgi sunarken mesaj vermenin, reklam yapmanın yoludur. Tüketicinin markaya ilgi duymasını ve bağ kurabilmesini sağlar. Markaya kimlik kazandırır. Akılda kalıcılığı kolaylaştırır. Ayrıca Alternatif Medya’yı rekabette farklılaştıran en önemli unsurların başında gelir.


Teknoloji ile pazarlamanın kesişim kümesinde konumlanan Alternatif Medya, içerik yönetimi hizmetiyle rakiplerinden farklılaşıyor ve teşekkürlerin büyük kısmını içerik yönetimindeki başarısından alıyor. Özellikle dijital tanıtım ve bilgilendirme (digital signage), kurumsal TV ve dokunmatik ekran uygulamaları alanındaki oyuncuların büyük kısmı yalnızca teknoloji sunmakla kalırken, Alternatif Medya teknolojinin yanında anlık haber ve özgün içerik servisi ile tam hizmet sunuyor. Böylelikle projelerine artı değer katıyor. Deneyimli içerik uzmanlarından oluşan bir içerik yönetimi kadrosu bulunan Alternatif Medya, güncel haber, kurumsal haber, video prodüksiyon ve grafik animasyon içeriklerle ekranlara hayat veriyor.

Dijital tanıtım ve bilgilendirme (digital signage) ekranları, kurumsal TV kanalı ve dokunmatik ekranlar için özel olarak hazırlanan içerikler, ekranlara özel tasarımlarla belirlenen akış planı doğrultusunda yayına veriliyor.

İçerik yönetimi doğru yapıldığında ne kadar çok fırsat vaat ediyorsa, yanlış yapıldığında da bir o kadar risk taşıyor. Bu yüzden profesyonel desteğe ihtiyaç duyduğunuzda biz buradayız.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya