DigiPlat
Şuan Buradasınız : Anasayfa / DigiPlat / Kurumsal TV

Kurumsal TV


Dijital yayıncılık ve Digital Signage da Kurumsal TV

Alternatif Medya, yalnızca 5 adımda ve 10 iş gününde kurumsal bir TV kanalına sahip olmanızı mümkün kılar!


Yalnızca İnternet üzerinden yayın yapmakla sınırlı kalmayıp, yayın akışınızı kurum, mağaza ya da kompleks içi ekranlar üzerinden çevrimdışı kişilere de açmak istiyorsanız “düzenli yayın” yapılan bir “kurumsal TV” kanalı sizin için ideal olacaktır. Kapalı devre TV yayını olarak da adlandırılabilen bu yöntem, önceden belirlenen ve içeriği hazırlanan bir yayın akışının düzenli olarak hem İnternet, hem de belirli noktalarda sahip olunan TV ekranları üzerinden sunulmasına dayanır. Böylelikle bekleme salonları, fuayeler, lobiler renklendirilebilir; mağazalar, spor salonları, iş merkezlerine dinamizm getirilebilir; asansörden resepsiyona tüm kör noktalara değer katılabilir.

Alternatif Medya’nın kurumsal TV yayını altyapısı, bir teknoloji çözümünün satın alınması yerine kiralanarak da kullanılabilmesini mümkün kılan “bulut bilişim” modelini destekliyor. Bu sayede bütçe ve teknik olanaklarının kısıtlı olması nedeniyle kurumsal TV yatırımına uzak duran girişimcilere “kullandıkça ve kullandığın kadar öde” modeli ile fırsat sunan çözüm, yazılım lisans bedeli, kurulum, sunucu, yedekleme, güncelleme gibi maliyetleri tamamen (!) ortadan kaldırıyor.

Kullanıcısına kullandığı süre ve oynatıcı (player) sayısı kadar ödeme yapabilme fırsatı sunarak maliyetleri yüzde 90’a varan ölçüde azaltan bulut modelli uygulama, yüksek güvenlikli bir yayın platformu sağlıyor. İnternet’e giriş yapılan her yerden 7/24 yayının takibi ve içeriğin yönetimine olanak tanıyan uygulama, aynı zamanda içeriklerin geçmişe dönük olarak raporlanmasını da mümkün kılıyor.

Kurumsal TV kanalı sahibi olmayı, İnternet bağlantısı ve kurumsal TV uygulaması kullanıcısı olmak kadar pratik hale getiren Alternatif Medya, bu uygulama ile istenen sayıda ekrandan yayın yapabilme ve tüm içeriklerin yayınla uyumlandırılabilmesi esneklikleri de sunuyor.

© Copyright 2015 - Alternatif Medya