partner 1 partner 6 partner 3 partner 5 partner 4 partner 2
BİZİMLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN YÜZLERCE MÜŞTERİMİZİN ARASINA SİZDE KATILIN

Medya Havuzu ve Yönetimi

Tüm medya varlıkların tek bir yerde toplandığı bir havuz düşünün; medyalarınızı platformda aktif edebilir, her birini düzenleyebilir ve filtreleme ayrıcalıkları ile hızlı adımlar atabilirsiniz.


Detaylı Medya Düzenleme Aracı

Her bir medya varlığı türüne özel olarak açılan özellik ile medyalarınızın farklı türlere göre düzenlemenize yardımcı olur.


Medya Eşle

Yüzlerce medyanız; hepsinin aynı etiketi, açıklaması veya sabit metalarımı var. Tek bir medya meta bilgileri girerek, yüzlerce medyanızı eşleyebilir ve zaman kaybı yaşamassınız.


Medya İlişkilendir

Daha hızlı erişim için aynı konuda olduğunu düşündüğünüz medyaları birbiriyle ilişkilendirmenizi sağlar. Bu sayede, aynı ürünün birden fazla çekimini, bir broşürü farklı dilde gruplayabilir veya bir reklam sözleşmesinin tamamlanmış filmini ilişkilendirebilirsiniz.


İnternette Benzerini Bul

Tüm medyalarınızın internetteki benzerini tek bir tuşla bulabilirsiniz. Özellik ile telif hakkını da kontrol etmiş olacaksınız.


Video Montaj

Video medya varlıklarınızı basitleştirilmiş video montaj özelliği ile hızlıca yeniden üretebilir ve yeni halini de arşivleyebilirsiniz.


Fotoğraf Kırp, Döndür, Ters Çevir

Fotoğraf, resim gibi medyalarınızı tek tuş ile düzenleyebilirsiniz.


Watermark/Filigran Ekle

Medya güvenliği veya sahipliği için tüm medyalarınıza watermark/filigran ekleyebilirsiniz


Kütüphanede veya Klasörde Benzerini Bul

Medya varlıklarınızı birden fazla mı yüklendiz, hiç sorun değil; herhangi bir medya “kopya bul” özelliği sayesinde aynı kütüphane veya klasör içerisinde mükerrer yüklenmişse karşınıza çıkartacaktır.


Yetkilendirme ve İzinler

Tüm medya varlıklarını, kütüphaneleri veya klasörleri erişilebilir konumda saklayın. Kullanıcı izinleriyle, kimin hangi kütüphanelere, klasörlere ve medyalara erişebileceğini düzenleyebilir veya kullanıcıları belirli gruplara ayırabilirsiniz

Tüm medyalarınızı kolayca arşivleyip, hızlıca yönetebildiğiniz bir platform için