partner 1 partner 6 partner 3 partner 5 partner 4 partner 2
BİZİMLE ÇALIŞMAKTAN MEMNUN YÜZLERCE MÜŞTERİMİZİN ARASINA SİZDE KATILIN

Sınırsız Dil Desteği

Sınırsız dil desteği özelliği ile tüm kullanıcılarınıza ulaşabilir, istediğiniz dili ayarlayabilirsiniz. MediaPlat, dinamik altyapısı ile platform içerisindeki tüm alanları istediğiniz dile çevirmenize imkan sağlar.


Sınırsız Kütüphane, Klasör ve Medya

Kurum veya markanızın organizasyon yapısına uygun sınırsız sayıda kütüphaneyi ve klasörü istediğiniz gibi ekleyip, düzenleyebilirsiniz.


Kütüphane ve Klasör Düzenle

Kütüphaneleriniz, klasörleriniz ve tüm medya varlıklarınız için özelleştirilebilir sıralama, düzenleme imkanı sunar. Kendi organizasyon yapınıza göre oluşturun ve içeriğinizi alfabetik olarak, tarihe veya dosya türüne göre ayarlayın./p>


Kütüphanede veya Klasörde Benzerini Bul / Kopya Bul

Medya varlıklarınızı birden fazla mı yüklendiz, hiç sorun değil; herhangi bir medya “kopya bul” özelliği sayesinde aynı kütüphane veya klasör içerisinde mükerrer yüklenmişse karşınıza çıkartacaktır.


Kişisel Koleksiyon / Favori Oluştur

Medya varlıklarınıza yalnızca kütüphanelerden veya klasörler üzerinden ulaşmanız gerekmez. Kendinize özel; kişiselleştirilmiş koleksiyonlar oluşturabilirsiniz ve hızlıca medyalara ulaşırsınız. Kullanıcılar, en yararlı parçalarını tek bir yerde rahatca bekletebilir ve yıldız derecelendirmesi ekleyebilir.


Kurumsal Kimliğinize Özel Bir Platform

Kurum, marka veya kuruluşun kurumsal kimliğie eşleşen özel tasarlanmış bir platform oluşturabilirsiniz, böylece kullanıcılar oturum açtığında tam bir marka deneyimine sahip olabilecekler.


Yetkilendirme ve İzinler

Tüm medya varlıklarını, kütüphaneleri veya klasörleri erişilebilir konumda saklayın. Kullanıcı izinleriyle, kimin hangi kütüphanelere, klasörlere ve medyalara erişebileceğini düzenleyebilir veya kullanıcıları belirli gruplara ayırabilirsiniz.


Watermark/Filigran Ekle

Medya güvenliği veya sahipliği için tüm medyalarınıza watermark/filigran ekleyebilirsiniz.

Tüm medyalarınızı kolayca arşivleyip, hızlıca yönetebildiğiniz bir platform için